Duha

sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

1. stupeň - ZELENÝ

Zelená barva je barvou luk a lesů, symbolem nového života. Znázorňuje začátek cesty, kterou oceněný nastoupil, uctívajíc, zasévajíc a pěstujíc hodnoty pravého přátelství mezi kamarády. Zeleným odznakem je odměňovanému za jeho příkladnou činnost nabídnut vstup do Hnutí BL. Ve společenstvích dětí se uděluje rádcům a začínajícím vedoucím.

Seznam nositelů v Duze

4006 - Lukáš Bartoň (Ovečkyn), Líně, 2008

2729 - Nikola Bártová (Niky), Plzeň, 2004

3710 - Irena Bartošová (Máča), Hlubočky, 2008

5579 - David Bařinka (Frenky Bařa), Olomouc, 2010

979 - Zdeněk Bučko (Brčko), Sokolov, 1997

5570 - Anna Byrtusová (Pavouk), Olomouc, 2008

995 - Petra Černá (Rebeca), Sokolov, 1996

5572 - Petr Dobeš (Peťa), Olomouc, 2008

3709 - Pavla Dosedělová (Myšák), Olomouc, 2008

1038 - Jan Eckstein (Albert), Sokolov, 1998

1045 - Jitka Fialová (Fialka), Sokolov, 1998

3313 - Jaromíra Gajdová (Jája), Olomouc, 2006

4434 - Mirka Hrušková (Mirča), Sokolov, 2009

1167 - Olina Jandejsková, Sokolov, 2002

3564 - Jitka Jankovská (Little Sam), Březová u Sokolova, 1997

4435 - Veronika Kalianková (Verča), Sokolov, 2009

6215 - Václav Kastner (Botanik), Sokolov, 2006

1199 - Zdena Kociánová, Krnov, 1990

5690 - Jan Kohnheiser (Kohy), Náchod, 2010

1212 - Jana Komínková, Krnov, 1990

1213 - Vlaďka Komínková, Ostrava, 1990

1229 - Eliška Kovářová (Líza), Sokolov, 2001

6130 - Petr Křefký (Wewe), Krnov, 1998

4173 - Jiří Kubů (Kubus), Náchod, 2000

591 - Kateřina Langmaierová (Catka), Olomouc

4189 - Linda Lejsková, Náchod, 2009

1270 - Katka Matašeová, Raduň, 2001

5689 - Andrea Matysková, Náchod, 2010

1280 - Zdeněk Měřínský (Tleskač), Sokolov, 2002

3216 - Petra Novotná (Petruše), Sokolov, 2006

5581 - Jan Novotný (Divadlo), Lutín, 2010

1334 - Dan Opěla, Krnov, 1995

1335 - Marie Opělová, Krnov, 1995

6531 - Lucie Pavlacká, Krnov

1363 - Jiří Pavlacký (Ampér), Krnov, 1991

4188 - Martina Pohanková (Dvěpanenky), Náchod, 2009

4176 - Miluška Prouzová, Náchod, 2000

1430 - Lucie Reismullerová (Lulu), Sokolov, 1996

2809 - Michal Rothanzl (Cipísek), Sokolov, 2004

6022 - Pavla Ryšavá, Náchod, 2011

3562 - Eva Řezníčková (Časka), Sokolov, 1996

3431 - Jiří Sedláček (Šakal), Olomouc, 2004

4015 - Hana Sklanařová, Praha, 2007

416 - Jana Slanařová (Jahoda), Praha, 2007

4177 - Zuzana Stehlíková, Náchod, 2000

4179 - Irena Šefcová, Náchod, 2001

3570 - Marie Šrámková (Šroubek), Dolní Rychnov, 1997

4174 - Olina Štefancová, Náchod, 2000

4175 - Mirek Štefanec, Náchod, 2000

4437 - Michaela Švandová (Mía), Sokolov, 2008

4167 - Barbora Teichmanová, Náchod, 1998

4170 - Barbora Tesařová, Náchod, 2000

6560 - Sylva Tesařová, Krnov

6561 - Jirka Toman, Krnov

4018 - Eva Uxová, Plzeň, 2006

2195 - Alena Vlčková (Ája), Krnov, 2004

4019 - Jiří Volf, Plzeň, 2005

4020 - Martina Volfová, Plzeň, 2005

918 - Jana Vopálková (Pěnička), Sokolov, 2002

924 - Andrea Vršecká (Andy), Sokolov, 1997

6021 - Kateřina Zákravská, Velká Jesenice, 2011

Duha Alternativní zóna, Žďár nad Sázavou
ID v celostátní pyramidějménopřezdívkadatum získání
Martin SmolíkSmolda30.12.2014
8159Kateřina BenešováKejt22.12.2015
8176Alžběta SlámováBeky22.12.2015
8183Martin VítekMarťan22.12.2015
8182Jakub SvobodaKubula22.12.2015
8167Martin MunzarMunzík22.12.2015
Duha Centrum, Praha 1
ID v celostátní pyramidějménopřezdívkadatum získání
6479Ondřej Brouk
6515Jiří Machač
6522Petr Mrazík
6533Jan Pižďuch
6540Veronika Rychtářová
6542Vráťa Řezníček
6558Jan Štursa
6572Viktor Vrbický
Duha Greenhorni, Drahanovice
ID v celostátní pyramidějménopřezdívkadatum získání
1113Luděk HoubSobota1995
1274Tomáš Medřík1995
1339Lenka OstráGillette1995
1355Monika PaulováNika1995
1369Vladimíra PazderováPastelka1995
1397Ivana PolákováFanny1995
1572Lenka ZavadilováKytka1995
1587Markéta ŽákováŽak1995
1589Tomáš ŽaludaŠmajda1991
Duha Husot, Strakonice
ID v celostátní pyramidějménopřezdívkadatum získání
4423Eliška Bradáčová2009
5446Pavel Černý2010
3311Zbyněk Gryc1996
5445Ondřej Hajko2010
4422Kateřina Hajková2009
4421Vojtěch Hrdlička2009
5443Petra Kokényová2010
5444Veronika Konvalinková2010
5441Jiří Linhart2010
3312Iva Mrkvičková2003
5442Jan Popelář2010
4420Viktor Pošta2009
6315Jiří Zeman2011
Duha Jasmín, Praha 3
ID v celostátní pyramidějménopřezdívkadatum získání
6480Daniel BrožDendy2013
6492Pavel Hanzlík
6507Lenka Křapková
6511Zuzana Lebedová
6520Petr Maršík
6523Katka Mrázková
6528Lenka Nováková
6535Tomáš Potůček
6538Helena Putnová
6547Andulka Skalická
6552Majda Soukupová
6553Jan Soustružník
6554Klára Šmídová
6557Kristýna Štekrová
6565Eva Veselská
6567Pavla Vitáková
6568Standa Vítek
Duha Kapka, Sokolov
ID v celostátní pyramidějménopřezdívkadatum získání
6380Petr ŠimáčekMyšák2013
Duha Klub Dlažka, Přerov
ID v celostátní pyramidějménopřezdívkadatum získání
6529Petra Novotná
Duha Kluci od Rysí řeky, Moravská Třebová
ID v celostátní pyramidějménopřezdívkadatum získání
6493Dominik Hegmon
6499Jiří Kletiš
6505Tomáš Krist
Duha Kopretina Plzeň, Plzeň
ID v celostátní pyramidějménopřezdívkadatum získání
5428Miroslav Bulka2010
4010Tomáš HrachHrášek2005
6508Zdena Křížková
6527Karel Nováček
5430Andrea Paslavská2010
4013Michala PrinclováMiky2008
5431Klára Vožechová2010
4021Kristýna ZikešováTýna2008
8108Luděk Darnadi1.7.2016
8118Klára Kadlecová1.7.2014
8116Miluše Brejchová1.7.2014
8117David Carda1.7.2014
8121Sabina Sýkorová1.7.2014
8135David Kaňok1.7.2015
8120Štěpánka Moravcová1.7.2014
8119Věra Malá1.7.2014
8115Lucie Bílá1.7.2014
8133Jan Dostál1.7.2015
8187Kateřina Tučková1.7.2016
Duha Křišťál, Lutín
ID v celostátní pyramidějménopřezdívkadatum získání
6472Monika Běhalová
6314David MikulkaAnděl2012
6545Miroslava SehnalováChobotnice
Duha KSKD Sokolov, Sokolov
ID v celostátní pyramidějménopřezdívkadatum získání
5915Romana Brožková2011
5917Petr BuralBurák2011
3552Lucie DlabačováMorče1993
3563Pavel Hryzs1994
3560Irena Jírová1995
3558Alena JungerováEskymo1995
3559Milan KantorKanty1994
5913Martin KaprKapík2010
3567Monika Lučanová2001
3553David MacákŘvík1994
5911Michaela MatyóováMyška2010
3551Josef NovákPeppe1193
5916Václav OsifčinOsika2011
6543Petra Řezníčková
3555Martin SoukupBiskup1994
3557Lucie SrbováKočka1995
3561Pavel ŠindelářŠindy1996
3566Pavel ŠtolcHermelín2001
3554Martin TydlitátTydli1994
5912Petr VacátkoKoudy2010
3565Martina VaníčkováŠkudlík1995
5914Michal VerbovskýMichy2011
3556Michal ŽejdlMike1994
Duha Miřetín, Praha 2
ID v celostátní pyramidějménopřezdívkadatum získání
6474Martina Beranová
6516Pavel Macháček
6564Sabina Vavrinská
7539Jaroslava Pelantová10. 8. 2014
7540Lukáš AndráškoMandarinka9. 8. 2015
7542Roman HippíkHippo10. 8. 2014
7543Pavel Bodrogi10. 8. 2014
7544Jana ŠolcováBrďulka8. 8. 2015
7545Dominik Thompson8. 8. 2015
7546Michael Bárta8. 8. 2015
7547Jan Mrkous8. 8. 2015
7548Nikol Thompsonová8. 8. 2015
7549Štěpán Drábek8. 8. 2015
7550Petra Kubová14. 8. 2015
8233Miroslava Kotlasová6. 12. 2016
Duha Modrá střelka, Náchod
ID v celostátní pyramidějménopřezdívkadatum získání
6212Jan FinkBob2012
6214Petr TichýTíša2012
6569Alena Vlčková
6213Anna Zákravská2012
Duha Orion, Krnov
ID v celostátní pyramidějménopřezdívkadatum získání
3211Klára Červinková2004
3201Lenka Hadašová1999
3212Hanka Měrková2004
1289Bohdana MinaříkováBorůvka1993
3213Markéta Sikorová2004
3210Kateřina Sládečková2004
3200Michaela Tichá1999
Duha Participace, Praha 1
ID v celostátní pyramidějménopřezdívkadatum získání
6571Jana Votavová
Duha Rysi, Olomouc
ID v celostátní pyramidějménopřezdívkadatum získání
2187Vilém AnzenbacherVilda2005
2193Alena BartelováLiška2004
2188Jindřich HaluzkaKovboj2005
6192David JílekČára2012
5846Alena Králová2011
1306Radek NakládalPako
3737Martin PatajDrobek2008
2191Veronika PeterkováVerča2005
2192Radim VáclavíkSkřítek2005
2186Jiří Žaludek2005
Duha Střelci,
ID v celostátní pyramidějménopřezdívkadatum získání
6517Patrik Macháček
6573Ladislav Vymazal
6574Jana Vymazalová
Duha Tuláci Olomouc, Olomouc
ID v celostátní pyramidějménopřezdívkadatum získání
938Zdeněk BalzerBrtník1991
5573Zdeněk BártekČokan2009
3331Zdena BenešováEňa2006
3429Tomáš BrázdaMot2004
3430Michaela BrázdováŠiná2004
3456Eva HejdováZitka1996
3472Petra HenemanováSparta1993
1172Jana JurdováJanys1993
3459Rudolf KaděrkaKlika1995
1190Katka KikováBrekbur1991
3571Hana KlegováČanpa2007
3572Jan KoppJachtař-Vlk2007
3573Marie KoppováMaja2007
3457Marek KráčmarViki1995
3475Petr KrutilGogo1992
6170Roman KurekRomes2012
3481Martin LakomýKolík1992
3332Martin MetelkaKabík2006
6169Jan MrákaOblak2012
5576Tomáš MrákaMrak2009
3428Lucie NěmečkováCvrček2006
6162Michaela OndrákováMini2011
1404Jiří PospíšilPampaliny1991
3455Michal PrucekČíka1996
3480Eva RotterováJeštěrka1992
1458Petra SchmidtováPišta1993
3425David SlezákDawson2006
1489Radek SoukupJežek1994
3328Daniela ŠinkorováTeča2006
3464Zdena ŠtěpánkováŠmoula1994
3433Pavel ŠubaČaponka
3427Martina ŠufnerováTeča2006
5578František TesařFerari2010
905Petra TvrdáŠampion1991
3462Jan VáňaHonza1994
3458Kateřina VáňováKety1995
3432Pavlína VyslyšelováNaška
Duha Velká Medvědice, Olomouc
ID v celostátní pyramidějménopřezdívkadatum získání
3661Jiří Bábek2007
6488Petra Faksová
6494Lukáš Helekal
6537Matěj Příhoda
3660Vojtěch Příhoda2007
3662Michal Štrajt2007
3663Štěpánka Štrajtová2007
Duha VTS, Praha 1
ID v celostátní pyramidějménopřezdívkadatum získání
5048Monika Novosádová2009
5047Marta Školkayová2009
Duha Wings, Ostrava
ID v celostátní pyramidějménopřezdívkadatum získání
8137Košťal Jiří1.8.2015
Duha Zámeček, Havířov
ID v celostátní pyramidějménopřezdívkadatum získání
6509Klára Kubíková

Kliknutím na symbol reprezentující barevnou kombinaci březového lístku a podívejte se na seznam nositelů Březových lístků v Duze:

  • Zelený
  • Světlěmodrý
  • Tmavěmodrý
  • Žlutý
  • Červený
  • Karmínový
  • Bílý
  • Šedý
  • Černý
  • Bronzový
  • Stříbrný
  • Zlatý