sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Články v kategorii Pozvánky

Duha Tangram zve na Staroměstská strašidla a legendy

Napsala Jana ©oupalová dne 9.listopadu 2012

Duha Tangram: Protože se nám ve sklepeních Staroměstské radnice při naší minulé společné návštěvě nepodařilo zastihnout místní strašidla–asi měli dovolenou a nebo zrovna strašili jinde :) , rozhodli jsme se, že si strašidla opatříme sami. Začnou strašit u Prašné brány ve čtvrtek 22.11. od 17 hodin. Strašení bude končit u Karlova mostu, asi za 2-2,5 hodiny. (více)

26. Velká Duha se sejde v Praze 24. - 25. 11. 2012

Napsala Jana ©oupalová dne 21.září 2012

Duhovka svolává jednání Velké Duhy na termín 24. – 25. 11. do Prahy s tímto klíčem. Každá dužina může vyslat dva delegáty s hlasovacím právem s tím, že alespoň jeden musí být mladší 30ti let. Technické detaily provede ÚKD. (Uvedeno v zápise 37. jednání Duhovky, viz členská sekce).

Duhový den s Duhou Kopretinou láká do Plzně

Napsala Jana ©oupalová dne 18.září 2012

Duha Kopretina: Milí duhoví přátelé,  srdečně vás zvu na naši každoroční akci Duhový den aneb zábavné odpoledne s Kopretinou, která se uskuteční dne 28.9. ve Škoda sport parku v Plzni od 14,00 do 17,00. Akce je celá zdarma–k dispozici budou skákací boty, lezecká věž, lanové centrum, skákací hrad, velká nafukovací skluzavka, trampolína a další různé drobné disciplíny. Pokud se vám nabídka líbí, neváhejte a přijeďte. Také vám můžeme poskytnout nocleh v naší nádherné klubovně a to samozřejmě pro duhákyzdarma . (více)

Herní festival přitáhne tisíce lidí. Letos Deskohraní přeskočí Vltavu!

Napsala Jana ©oupalová dne 14.září 2012

Tisková zpráva, Duha Děsír, Praha – Milovníků deskových her v Česku stále přibývá. A značná část z  nich má v kalendáři červenou propiskou zakroužkovanou první říjnovou sobotu. Od soboty 6. října do následující neděle (14.10. 2012) se totiž koná největší pražský festival her jménem Deskohraní. Loni přišlo do Michnova paláce (Tyršova domu) na Újezdu přes 5000 lidí. Co přinese letošní dvanáctý ročník festivalu? (více)

Maryša zahájí 13. sezónu Duhy Divadla Expekus

Napsala Jana ©oupalová dne 6.září 2012

Duha Divadlo Expekus: Vážení diváci, zveme Vás na první představení 13. sezóny divadla Expekus. Tentokrát zahajujeme komedií Maryša aneb Drama proti srsti. Hrát se bude v klubu Klamovka (Podbělohorská 3, Praha 5) dne 19. září od 19:30. Vstupné je 80,- Kč. Těšíme se na Vás! Vaše Duha Divadlo Expekus

Duha Tangram vystavuje fotografie ze svého projektu

Napsala Jana ©oupalová dne 12.června 2012

Duha Tangram, Marie Wolfová: V minulém roce se několik našich členů zapojilo do projektu Méďa pro tebe v rámci programu Iniciativy mládeže, kterou pořádá agentura Mládež. Mladí lidé ušili kolekci textilních hraček s didaktickými prvky pro mladší žáky ze školy pro nevidomé. Celý projekt byl fotograficky dokumentován– od výroby střihů, přes vlastní šití na šicích strojích i  v ruce, až po dokončování a slavnostní předávání hraček dětem v jejich  škole. (více)

Pozvánka na zábavné odpoledne s Duhou Kopretinou

Napsala Jana ©oupalová dne 12.června 2012

Duha Kopretina, Martina Václavovičová: Ráda bych vás pozvala na  Zábavné odpoledne s Kopretinou. Akce se koná dne 17.6.2012 od 14:00 do 17:00 ve Škoda sport parku Plzeň. Pro všechny účastníky je vstup zdarma. Více zjistíte na informačním letáčku. (více)

V sobotu vypukne 23.ročník Velkého Dláždění ve Spálovském mlýně u Oder

Napsala Jana ©oupalová dne 3.května 2012

Duha Klub Dlažka: Tato obrovská soutěž letos proběhne od 5. do 8. 5. a přilákala dvacet šest přihlášených 10-11 členných týmů z  celé naší republiky a též i ze Slovenska. A to v čele s vítězi posledních ročníků Stopaři, stříbrnými z loňska X-cet a bronzový tým Urbis Ursus i vloni čtvrtou domácí Dlažkou, ale i dalšími týmy, které  aspirující na bednu, individuální či celkové vítězství. Co na ně čeká?  Třicítka soutěží ve sportech i stolních hrách je velké číslo, ale řada z nich má několik kategorií. (více)

Václavice - Havlovice s Duhou Modrá střelka po třiadvacáté

Napsala Jana ©oupalová dne 25.dubna 2012

Duha Modrá střelka zve na 23. ročník pochodu Václavice–Havlovice, který se koná 12. května 2012. Odkud a kam se půjde? Přece z Václavic do Havlovic! Václavice–Havlovice jsou závod i pochod pro celou rodinu. Zúčastnit se můžete pěšky nebo na kole, cestu Vám budou zpříjemňovat kontrolní stanoviště se zajímavými hrami a úkoly především pro ty nejmenší. Občerstvit se můžete na stanovišti ve Slatině nad Úpou, kde k  tanci a poslechu hraje živá hudba. (více)

O putování putovní výstavy fotek z workcampů

Napsala Jana ©oupalová dne 5.dubna 2012

Jana Netíková, koordinátorka projektu Workcampy: Putovala putovní výstava fotografií, putovala po matičce Praze. Šla, kráčela a  vody se jí zachtělo. A že byla zrovna v centru, usadila se v Literární kavárně v Týnské. Opřela svá papírová těla o tamní zdi, přivřela oči a  na 14 prvních dubnových dní nechala se zahalit do mlžných oparů vycházejících z těžkých hlav přítomných literátů. Sama se přitom snažila rozpomenout, kolik jim podobných či vzdálených už za svou cestu viděla. (více)

Mafie posedmé - Praha od 19.3.2012

Napsala Jana ©oupalová dne 15.března 2012

Duha Gymnmazion Klub: Ulice Prahy ožívají po ročním spánku... podsvětní živly se začínají ukazovat na denním světle... obchody s rukavičkami zaznamenávají nečekaný nárůst objednávek... Salve mafiosos, již brzy začne sedmý ročník vícedenní městské hry Mafie–Praha 2012. Zapojte se do boje o přežití. Staňte se lovcem ve víru velkoměsta, utečte těm, kdo se vás snaží dostat! Změňte svůj každodenní život a staňte se mafiánem. Hra začíná v pondělí 19. 3. 2012. Ovšem pozor, registrace končí už v pátek 16.3.! Na viděnou se těší Vaše Orgomafie http://mafie.podsveti.cz

Víkend na hradě, v pivovaru i ekocentru trochu jinak

Napsala Jana ©oupalová dne 14.března 2012

Markéta Votavová, koordinátorka projektu Tamjdem: Jak na to? S Tamjdemem můžete trávit víkendy trochu jinak v zajímavých českých neziskových organizacích, poznat nové lidi, Čechy i cizince, i sami sebe. Tamjdem je víkendový dobrovolnický projekt, expedice do neznáma, průzkum neziskové organizace a její práce, pomoc a změna vlastníma rukama. Zveme vás na několik trochu jiných víkendovek, které se budou konat v příštích několika měsících. Vydat se můžete do ZOO pomoci se stavbou silnice, možná vás ale zlákají stavební práce na hradě...   (více)

Duha Klub Dlažka zve na březnové akce

Napsala Jana ©oupalová dne 8.března 2012

Duha Klub Dlažka z Přerova připravuje na měsíc březen rozmanitou nabídku originálních koncertů, tvořivých, hravých a herních akcí a Jarní ples. Nabídka je k nahlédnutí zde. Více indformací na www.dlazka.cz, dlazka@dlazka.cz a telefonech 581331438, 733395716, 60388664, Přerov, Palackého 1.

Duhová brána 2012 - přihlašování spuštěno, těšíme se na setkání

Napsala Jana ©oupalová dne 27.února 2012

Duhová brána 2012 s mottem „Harmonický rozvoj osobnosti v Duze“ se uskuteční ve dnech 30. 3.–1. 4. 2012 ve Žďáru nad Sázavou. Duhová brána je vzdělávacím a  inspirativním setkáním dobrovolných vedoucích a instruktorů dětí a mládeže z celé České republiky, během něhož dochází k výměně zkušeností a doškolení. Dnešním dnem byla spuštěna registrace účastníků Duhové brány na adrese http://duhovabrana.duha.cz. (více)

Tamjdem u Renaty, s Renatou. Kdo anebo co je Renata?

Napsala Jana ©oupalová dne 24.února 2012

Markéta Votavová, Tamjdem: Rádi bychom vás pozvali na první Tamjdem v eko-centru Renata, který se bude konat o víkendu 2.- 4. března v Bělé u Jevíčka, 60 km na sever od Brna. Centrum Renata se nachází v budově staré farmy a  je v rekonstrukci od roku 2001. Farma obklopená loukami, poli a lesy je perfektní místo pro Tamjdem! V ekocentru chovají zvířata, pořádají přednášky, ekovýstavy a zabývají se i ekostavitelstvím. (více)

‹ předchozí  1 2 3 4 5 6   následující ›

Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímá vás, jak v roce 1989 vznikala?


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist

archív zpráv podle data