sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Duha Velká Medvědice

zaměření: víkendové akce letní/zimní tábory práce s neorganizovanou mládeží turistika akce pro veřejnost mezinárodní výměny mládeže prùzkumné expedice podpora dobrovolnictví


Originální spolek fajn lidí, který připravuje duhově barevné programy pro aktivní volný čas dětí a mládeže–jednodenní či víkendové akce v přírodě, doma i ve světě zaměřené na turistiku, sporty a hry, amatérskou kulturu a mezinárodní výměny mládeže. Získáte s námi netradiční a silné zážitky…

Duhový rok s medvědem je plný akcí a aktivit

pro věkovou skupinu teenagerů (tj. zhruba od 12 let), největší podíl účastníků je nad 15 let (asi do 20 let, jezdí s námi také pár aktivních starších věčně duchem mladých)

zaměřených na přírodu – sport a hry – amatérské umění – recesi (poznáváme přírodní a historické památky, hrajeme míčové i jiné hry, pácháme umění a hlavně – dobře se bavíme)

umožňujících si rozšířit obzory, seznámit se s dalšími lidmi a tyhle kontakty rozvíjet

přinášejících nejen zábavu, ale vždy i něco „za tím“ (něco do života; říká se tomu zážitková pedagogika–zážitek nemusí být pozitivní, hlavně když je silný)

otevřených i pro zájemce bez povinného členství (tj. i pro člověka, který chce něco zkusit jen nárazově)

Každý měsíc pořádáme alespoň jednu víkendovou akci, nejčastěji na Moravě, ale jezdíme i do Čech a pár akcí už jsme měli i v zahraničí. To všechno je za levný peníz, protože máme díky mezinárodním Přátelům přírody, jichž jsme členy, slevy po celé Evropě. Jsme součástí sdružení dětí a mládeže Duha a také koalice UNO.


Informace o dužině

Sídlo
Dvořákova 39
779 00 Olomouc
Pošta
Radek Hrachovec
Húskova 10
779 00 Olomouc

Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist