sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Kopretina na bowlingu

Je neděle 9.2. a sjíždíme se na bowlingu v Třemošné v počtu 40 účastníků. Rozdělili jsme se na dráhy a začal turnaj ve třech kategoriích, kdy u mrňat (tzn. do 8 let) byl na 1. místě Kuba Vostracký, na 2. místě Andrejka Kojzarová a na 3. místě Eliška Trnková.

Obrázková galerie. Klikněte na některý z náhledů.

V kategorii do 15 let se na 1. místě umístil Matěj Vostracký, na 2. místě Julča Blažková a na 3. místě Hanička Václavovičová. V kategorii nad 15 let se na 1. místě umístil Jiří Baudis, na 2. místě Lukáš Lev a na 3. místě Kačka Dobiášová.

Někteří bojovali jako o život až koule lítali i kam neměly. I když někteří byli smutní, že nedostali pohár vítězů, odcházeli nakonec s úsměvem a fidorkovou medailí domů.

Akce se povedla a tak brzy zase ahoj Alča, Kačka, Martina a Vendy


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist