sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Lasergame s Kopretinou

Je neděle před desátou a scházíme se u lasergamu. I když je hra jen pro 12 hráčů, nás se sešlo 24. Rozdělili jsme hráče do dvou skupin a mohlo se začít hrát. V 1. zápase vyhrála Hanka Václavovičová a její Ohnivý tým, v 2. zápase Tonda Moravec se svým týmem, ve 3. zápase naše vedoucí Kačka Dobiášová se svým Týmem, ve 4. a 5. zápase vyhrál Matěj Duchek, 6. zápas měl více vítězů a v 7. zápase vyhrál Tomík Jokl.

Obrázková galerie. Klikněte na některý z náhledů.

Hra byla hodně vyrovnaná.

Všichni bojovali jako o život, až jsme museli řešit dva úrazy. Ale všechno dobře dopadlo a domluvili, a protože by všichni rádi hráli dál, ale bohužel čas vypršel, domluvili jsme se na blízký termín 16.2. Tak neváhejte a hlaste se, protože kapacita je zase bohužel omezená.

Krásný zbytek neděle, ahooooj Martina 


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist