sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

Spirituál kvintet

Napsala Duha Klub Dlažka dne 21.prosince 2019

Poprvé jsem Spirituál Kvintet viděla naživo v roce 2010 na festivalu v Náměšti na Hané. Aktuálně to bylo tedy podruhé a bohužel naposled, kdy jsem měla možnost je vidět a slyšet. Ale za jejich 60letou historii toho stihli ne zrovna málo.  Dvě hodiny nádherných písniček, které si sál s nimi zpíval. Zazněly písně, jako Až se k nám právo vrátí, Zpívající cikán, Mlýny a mnoho dalších. Sál byl nacpaný k prasknutí nebo až po střechu, jak kdo chcete.

Obrázková galerie. Klikněte na některý z náhledů.

Já ještě cestou domů jsem si notovala písničky, které mě provází v podstatě celý život, protože je poslouchali moji rodiče. Nejhezčí na těch písničkách je to, že jsou zpěvné (dají se tedy zpívat) a i po tolika letech si v nich každý najde to, co je mu blízké, a hlavně mnoho textů je stále nebo zase aktuálních.

Lidičky zpívejte ty naše písničky a každý interpret zůstane napořád.       

Ketty


Přečtěte si o nás

členství

Dveře otevřené mají u nás ale všechny skupiny lidí, kteří mají smysl pro humor, chtějí se scházet a souhlasí s ideály, které Duha naplňuje.


historie

Duha má za sebou více než 25 letou historii. Zajímává vás, jak v roce 1989 vznikala?


napsali o nás

Čas od času o nás někdo něco napíše. Dělá nám to radost, o kterou se s vámi rádi podělíme.


výroční zprávy


stanovy


Naše programy

trochujinak - zkus workcamp

Máš chuť pomáhat? Chceš si vyzkoušet zajímavou práci? Chceš vytvářet skutečné hodnoty s partou skvělých dobrovolníků? Láká tě USA, Kanada, Nový Zéland, Austrálie či Asie? Nebo chceš procestovat Evropu? Zkus Workcamp!

TOPlist